www.cvonline.hu

Junior IT munkatárs

  • A hirdetés 802 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. - Informatikai egysége

Junior informatikai szakértő

(Junior IT munkatárs)

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 1091 Budapest, Üllői út 1. (Aegon Székház)

Leendő munkatársunk feladatai

  • SQL lekérdezések készítése,
  • az egyes területek általános IT támogatása,
  • a rábízott IT rendszerek támogatása,
  • üzleti folyamatok megismerése, megértése,
  • tesztelésében való aktív szerepvállalás.

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • analitikus gondolkodás, elemzőkészség,
  • csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés képessége,
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség,
  • felelősségteljes munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését - jövedelem-igény megjelölésével - 2014. november 15-ig várjuk Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő