www.cvonline.hu

Junior IT koordinátor

  • A hirdetés 784 napja lejárt
Video streaming megoldások fejlesztésére specializálódott partnercégünk csapatába keresünk Junior IT koordinátort.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Feladatok:

  • Segítségnyújtás a projektek tervezésében, előkészítése és nyomon követésében
  • Napi szintű együttműködés a fejlesztő csapat tagjaival és a kollégákkal
  • A projektekkel kapcsolatos dokumentumok, riportok, kivonatok elkészítése
  • Részvétel üzleti analízisekben

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • MS SQL és .NET technológiák ismerete – pozícióban fejlesztői feladatokat nem kell ellátni, de a technológiai rálátás fontos
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magas szintű dokumentálási képesség, ez irányú tapasztalat
  • Határidők betartása, aprólékosság
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Angol nyelvtudás szakmai dokumentációk értése és írása szintjén
  • Rugalmas, lelkes, ambiciózus, a technológia és a minőség irányába elhivatott  jelöltek jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Szoftverfejlesztésben és szoftvertervezésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés történhet mind alvállalkozói, mind a munkavállalói státuszban (alvállalkozói preferált)

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B09jit

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika