www.cvonline.hu

Junior IT Helpdesk munkatárs

  • A hirdetés 405 napja lejárt

Magyarország meghatározó szoftverfejlesztő és szállító cége Infrastruktúra Integrációs Szolgáltatások csoportjába keres Junior IT Helpdesk munkatársat.

Elvárások:

  • Legalább OKJ-s, szakirányú informatikai végzettség, felsőfokú műszaki / informatikai végzettség előnyt jelent (utolsó éves egyetemi hallgatók jelentkezését is várjuk).
  • Mobileszköz menedzsment ismerete
  • Microsoft operációs rendszerek, irodai csomagok, általános PC termékek és megoldások ismerete
  • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet
  • Megfelelő szintű kommunikációs készség.
  • Tanulékony, rugalmas hozzáállás, terhelhetőség.
  • Jó problémamegoldó- és önálló munkavégzésre való képesség.
  • Ügyfélorientált hozzáállás és gondolkodásmód, felelősségvállalás az ügyfél elégetettségért és annak növeléséért.

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves Helpdesk területén szerzett tapasztalat
  • Lotus Notes, Windows 7/8 ismerete
  • Hálózati eszközök és számítástechnikai beállítások ismerete
  • IBM iSeries ismeretek
  • Microsoft, IBM minősítés (ek) megléte
  • Tapasztalat informatikai rendszerekkel kapcsolatos üzemeltetés, hibaelhárítás terén
  • Informatikai projektek végrehajtásában, tervdokumentációk készítésében való tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Felhasználók IT támogatása, Helpdesk feladatok ellátása
  • Irodai környezetben felmerülő IT problémák, hibák elhárítása
  • Egyéb kijelölt ad-hoc feladatok elvégzése

A pályázatokat fényképes, részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, pontos cím, telefonszám, pozíció feltüntetésével, juttatásokra vonatkozó elképzeléssel kérjük az alábbi e-mail címre eljuttatni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol