www.cvonline.hu

Junior IT fejlesztési portfolio menedzser

  • Az álláshirdetés 6 napja lett aktiválva

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Projektirányítási területe

JUNIOR IT FEJLESZTÉSI PORTFOLIÓ MENEDZSER

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Aegon Székház (Budapest, Kálvin tér)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • az Aegon IT fejlesztési portfoliójának tervezése, monitorozása, karbantartása,
  • igénymenedzsment folyamatban való részvétel,
  • portfolió szintű jelentések készítése,
  • portfolió benchmarkok követése.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • professzionális szintű MS Office, Outlook ismeret
  • rendszerszervező, elemző területen szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • IT rendszerfejlesztési, projektirányítási területen szerzett tapasztalat,
  • fejlesztési portfolió menedzsment területen szerzett tapasztalat,
  • biztosítási területen szerzett tapasztalat,
  • nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • részvétel egy újonnan létrejött szervezeti egység építésében, fejlesztésében,
  • tanulási lehetőség az IT egyik legkurrensebb menedzsment területén (fejlesztési- és projekt portfolió menedzsment),
  • egy multinacionális nagyvállalat működésének megismerése,
  • globális ismeretek megszerzésének lehetősége a biztosítási üzletágban,
  • hosszú távú karrierlehetőség,
  • versenyképes jövedelem.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • logikusan gondolkodik,
  • jó szervező-, és kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • szereti a dolgokat rendszerezni,
  • tanulni, fejlődni szeretne projektmenedzsment és portfolió menedzsment területeken,
  • képes átlátni komplex folyamatokat,
  • pontosan fogalmaz, és munkájával szemben igényes,
  • szeret önállóan, illetve csapatban is dolgozni,
  • terhelhető és feladatorientált munkavégzés jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2017. szeptember 30-ig várjuk Karrierportál oldalunkon!

Helyek Pest
Budapest
VIII. kerület (Budapest, Kálvin tér, 1085 Magyarország)
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Biztosítási szakértő
IT / Informatika > It asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol