www.cvonline.hu

Junior IT fejlesztési menedzser – mobil technológiák

  • A hirdetés 506 napja lejárt

A Magyar Telekom Nyrt. Műszaki vezérigazgató-helyettes irányítási terület Informatikai igazgatóság Innovációs rendszerek ágazat E-business megoldások osztály

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • CI környezet kezelése (üzemeltetés, konfigurálás, fejlesztés) (svn, mantis, jenkins, sonar, hockeyapp)
  • Támogatás a tv-s és mobil alkalmazások informatikai és felhasználói tesztelésében,
  • Teszt eszközpark folyamatos karbantartása (OS frissítés, kölcsönzések),
  • Smart TV fejlesztések és platform üzemeltetés támogatása,
  • K+F projektekben részvétel
  • Innovációs trendek folyamatos elemzése, újdonságok keresése mely üzleti értéket, ügyfél élményt teremt
  • Nemzetközi projektekben szakértőként történő részvétel,
  • Területhez kapcsolódó IT dokumentációk, specifikációk kezelése
  • Agilis (Kanban, Scrum) fejlesztési módszertan iránti érdeklődés

Elvárásaink:

  • Iskolai végzettség: főiskola/egyetem
  • Irányultsága: Informatikai/Villamosipari-távközlési
  • Nyelvismeret: angol közép
  • Gyakorlat: 1-2 év a szakterületen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Csapattag
  • Inter-kultúrális készség
  • Kommunikációs képesség
  • Érték-orientáció
  • Felelõsség érzet és azonosulás
  • Teljesítmény motiváció
  • Eredményorientáció
  • Nyitottság a változásra
  • Ügyfélközpontúság

Téged is várunk a Telekom partnereinek csapatába!

Küldd el fényképes önéletrajzodat a pozíció nevének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helyes:

1117 Budapest Magyar tudósok körútja 9.

A munkakör időtartama:

határozatlan

Jelentkezési határidő:

2016.03.10.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol