www.cvonline.hu

Junior IT értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.10.25.
Hirdetés azonosító: 1064043

Megbízónk egy 100%-ban magyar tulajdonú informatikai cég, akik teljes körű információ- és adatvédelmi megoldást kínálnak ügyfeleik részére:klasszikus IT-biztonsági szolgáltatások mellett adatvédelmi rendszerek tervezésével, kialakításával, testreszabásával foglalkoznak.

Feladatok:

- új ügyfelek felkutatása
- ügyféligény generálása (szakmai fórumokon való részvétel, social media)
- árajánlatok készítése, teljes értékesítési folyamat menedzsmentje

Elvárások:

- 2-3 éves, lehetőleg IT vagy egyéb komplex szolgáltatás területén szerzett értékesítési tapasztalat
- rátermett, agilis személyiség, ügyfélorientált gondolkodásmód jellemzi
- jó kommunikációs képességgel rendelkezik
- ügyfelei hiteles, megbízható, magas szakmai tudással rendelkező tanácsadót ismernek meg személyében
- magas szintű számítástechnikai felhasználói ismeretek
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- az ideális jelölt kreatív, struktúrában gondolkozó, asszertív, konzultatív típus

Amit kínálunk:

- motiváló juttatási csomag
- innovatív munkahelyi környezet, egy magyar tulajdonú start-up cégnél, ahol egy átlag felett növekvő piaci szegmensben tud hosszútávon szakmai karriert elérni
-hosszútávon nemzetközi karrier, külföldi piacszerzésben történő részvétel

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a