www.cvonline.hu

(Junior) IT értékesítési tanácsadó

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1064376

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Magyar tulajdonú szoftverfejlesztő céghez keresünk (junior) értékesítési tanácsadót.

Feladatkör, felelősségek:

•Az új partnerek megtalálása, az üzleti igények felmérése és azokra megoldási javaslatok kidolgozása, technológiai tanácsadás és az ügyfelek teljes körű kiszolgálása az alkalmazott technológiák szempontjából

•Vevőkörénél az értékesítés folyamatos növelése a vállalati terveknek megfelelően, látogatások céltudatos megtervezése és előkészítése, az előzetesen elkészített vevőlátogatási tervek betartása

•Partnerei: multinacionális nagyvállalatok, állami szegmens, nemzetközi intézmények, magyar nagyvállalatok

•Értékesítendő szolgáltatások, termékek: egyedi alkalmazás fejlesztés, üzleti intelligencia megoldások, mobil alkalmazások fejlesztése, portálépítés, erőforrás kihelyezés

•Konferenciákon, szakmai rendezvényeken való részvétel, prezentációk tartása magyar és angol nyelven

•Rendszeres riportolás a menedzsment irányába

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•Minimum 1-2 éves IT szolgáltatói piacon szerzett értékesítési tapasztalat (B2B)

•Felsőfokú végzettség közgazdasági és/vagy IT területen

•IT ipar világpiaci szereplőinek és megoldásainak ismerete

•Rálátás a Microsoft technológiákra (Windows, Office, .NET, MS SQL, SharePoint, Offie365, Azure, BI)

•Szoftveripar általános ismerete

•Üzleti intelligencia megoldások és eszközök ismerete

•Erős angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

•„B” kategóriás jogosítvány

Az ideális személyiségjegyek:

•Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

•Proaktivitás, kiváló tárgyalóképesség

•Saját ügyfélkör/üzleti kapcsolatrendszer

•Önállóság, kreativitás

•Kiváló prezentációs készség, üzleti érzék

•Komplex üzleti igények gyors megértése és arra megoldási javaslat kidolgozása

•Eredmény-orientált személyiség, magabiztos és határozott a fellépés

•Nyitottság az új ismeretekre és a tanulásra

Előnyt jelent:

•Saját, kialakult ügyfélkör • kapcsolati háló

•Microsoft minősítés és vizsgák

Nyelvtudás:

Erős angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Amit biztosítanak:

•Változatos projektek

•Friss technológiák

•Szakmai kihívások

•Gyors fejlődés

•MCPD vizsgák

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.