www.cvonline.hu

Junior IT DSS munkatárs

  • A hirdetés 532 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében
budapesti (IX. kerületi) munkahelyre azonnali kezdéssel keresünk

Junior IT DSS

munkatársat.

Feladatok:

  • Általános IT támogatás nyújtása a felhasználók részére
  • Help desk rendszerű felhasználói támogatás
  • Jogosultságok kezelése, adatbázisok naprakészen tartása, megrendelések menedzselése belső szabályzat szerint
  • Mobiltelefonok és hálózati készülékek menedzselése, adatbázis naprakészen tartása
  • Konferencia rendszerek menedzselése
  • Hálózatok és szerverek felügyelete, software-k és firmware-k kezelése
  • Feladatokhoz kapcsolódó fordítások ellenőrzése
  • IT eszközök rendelése, pénzügyi felügyeletében való aktív részvétel
  • Ad hoc és tervezett projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Junior IT pozícióban szerzett tapasztalat
  • WinXP/Office 2003/Win7/Office2010 magas szintű ismerete
  • Blackberry és IOS szoftverek magas szintű ismerete
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemlélet
  • Jó kommunikáció szóban és írásban, angol és magyar nyelven egyaránt
  • Magas fokú analitikus gondolkodás, gyakorlatias szemléletmód
  • Proaktív, nyitott személyiség
  • Precizitás, szabálytisztelő és követő magatartás
  • Adminisztrációban való jártasság
  • Szabályozott környezethez való alkalmazkodási képesség magas szintje

Amit ajánlunk:

  • Teljes munkaidős munkavállalói jogviszony
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség

Fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol