www.cvonline.hu
Junior IT Business Analyst (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 781409
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztői csapattal

 - Meglévő rendszerek igényeinek felmérése és elemzése

 - Változások alapos dokumentálása és meghatározása.

 - Elkészült fejlesztések IT elfogadásának végrehajtása

 - Felhasználó teszt támogatása

Elvárások

 - Diploma informatikai vagy gazdasági területen

 - 1-3 év releváns tapasztalat követelmény gyűjtetésben és elemzésben

 - Folyékony angol és legalább középfokú német   nyelvtudástudás

 - UML ismeret

 - IT ismeret (alapvető funkciók ismerete)

 - Magabiztos kommunikáció ügyfelekkel és fejlesztőkkel

 - IT business tapasztalat

 - Telekommunikációs cégnél szerzett tapasztalat

- Telekommunikációs folyamatok és intézkedések ismerete

- Hálózati eszköz konfiguráció értése (router, switch, VOIP, VPN)

Amit kínálunk

  - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80286

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen