Junior IT biztonsági rendszerelemző (Referenciaszám: PJ3047)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.07.18.
Jelentkezési határidő: 2014.09.10.
Hirdetés azonosító: 834994
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Junior IT biztonsági rendszerelemző

Feladatok:
- Biztonsági jelentések elemzése
- A rendszerben esetlegesen felmerülő problémák kivizsgálása és nyomonkövetése
- Belső hálózat karbantartása
- Felhasználói fiók riportálásának felülvizsgálata

Elvárások:
- Főiskolai vagy egyetemi informatikai végzettség
- Erős informatikai tudás MS Office-ban, különösen Excel-ben
- Alapfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat informatikusok számára:
Link megjelenítése