www.cvonline.hu

Junior IT Biztonsági Munkatárs

  • A hirdetés 789 napja lejárt

A

Takarékszövetkezeti Informatikai Kft.

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • Logelemző rendszerrel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Határvédelmi rendszer hibakeresés, dokumentáció, incidens kezelés
  • Monitoring rendszerek felügyelet, adminisztráció, hibakeresés, dokumentáció, incidens kezelés
  • Informatikai biztonsági incidensek fogadása, elemzése, továbbítása, követése, lezárása
  • Kapcsolattartás az üzemeltetőkkel, felhasználókkal, gyártókkal
  • A jogosultságkezelési rendszer ellenőrzés, felhasználó támogatás, dokumentáció
  • Ticketing rendszer incidens kezelés
  • Telefonrendszer felügyelet, adminisztráció, hibakeresés, dokumentáció, incidens kezelés
  • LAN, WAN, WIFI hálózatok hozzáférés kezelés, szerelés, incidens kezelés
  • Sérülékenység vizsgálatok lebonyolítása, eredmények nyilvántartása, sérülékenységek kezelésének nyomonkövetése
  • Jelentések készítése

Végzettség:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség valamelyikének megléte szükséges:
    • Felsőfokú informatikai, informatikai biztonsági, bankinformatikai vagy mérnök informatikus végzettség

Elvárások:

  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos fellépés, magabiztos megjelenés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület

A munkakör azonnal betölthető.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelige: junior IT biztonsági munkatárs

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fizetési igénye megjelölésével, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelige megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol