www.cvonline.hu

JUNIOR IT BIZTONSÁGI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 853 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése oldalon.

 Az FHB Jelzálogbank Nyrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Budapest

Az új munkatárs feladatai:

  • belső és bankcsoport tagoknál IT biztonsági auditok lefolytatása;
  • termékek, biztonsági megoldások értékelése;
  • biztonsági kontrollkörnyezet folyamatos fejlesztése;
  • IT biztonsági napi feladatokban közreműködés;
  • IT biztonsági eszközök üzemeltetése;
  • üzletmenet-folytonossági és katasztrófa elhárítás tervezésben közreműködés.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség;
  • angol nyelvtudás;
  • képesség és hajlandóság a folyamatos fejlődésre, tanulásra;
  • kezdeményező készség, felelősségtudat és felelősségvállalási készség;
  • elemző, szintetizáló és problémamegoldó készség;
  • igényes, pontos és önálló munkavégzés.

Az ideális pályázó:

Nagy-nagy kedvet érez, hogy IT biztonsággal foglalkozzon. Fel van rá lélekben készülve és eltökélt, hogy pár évet a szakmai életéből erre a szakmára áldozzon, kitanulja, mert tudja az iskolában minden más, mint a gyakorlatban. Tudja, hogy nem lesz könnyű dolga, de hajlandó tanulni, a nehézségektől nem ijed meg.

Amit kínálunk:

  • apró lépésekben, de folyamatos fejlődési lehetőség;
  • odafigyelés, szakmailag támogató környezet;
  • az IT biztonság minden területére kiterjedő változatos kihívások.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő