www.cvonline.hu

Junior IT Audit & Advisory Consultant [ST-DITA03]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1069043

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy nemzetközi hátterű vezető tanácsadó cég. Junior IT Audit & Advisory Consultant pozícióba keresünk hozzájuk új munkatársat.

Feladatok

- IT audit, risk és egyéb tanácsadói projektekben való részvétel
- Ügyfél IT rendszerének, struktúrájának, folyamatainak és kontrollkörnyezetének a felülvizsgálata az IT audit sztenderdek alapján (COBIT)
- A kontrollkörnyezet hatékony működésének felmérése
- Hatékonyságnövelő és költségcsökkentő javaslatok kidolgozása az ügyfél számára
- Változatos projektekben való részvétel, pl. IT környezet kialakítása, ERP rendszerimplementáció, IT project management, minőségbiztosítás
- Proaktív kapcsolattartás az ügyféllel

Elvárások

- Egyetemi/főiskolai diploma IT vagy gazdasági területen (gazdaságinformatikus preferált)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- Általános IT ismeretek (folyamatok, rendszerek, adatbázisok, ERP systems)
- Precizitás és a részletekre való figyelem
- Strukturált és rugalmas gondolkodásmód
- Kiváló kommunikációs készségek

Előny

- Big4 tapasztalat
- Szakmai gyakorlat/tapasztalat IT audit/risk területén
- Magyar/nemzetközi számviteli sztenderdek ismerete
- Magas szintű ismeretek az IT infrastruktúra, hálózatok, szerverek, security szolgáltatások terén
- Tapasztalat az alábbi rendszerekben: SAP, Oracle, Microsoft
- COBIT, ISI 27001 ismerete
- CISA, ITIL tanúsítványok

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió