www.cvonline.hu

Junior IT asszisztens

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit. A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

AKTÍV NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Ebben a pozícióba támogatod az IT csapat munkáját, biztosítod az adminisztratív hátteret, és segíted az IT rendszer kiépítését épülő áruházainkban.

Fontos, hogy rugalmas legyél, mivel országszerte több áruházunk működésébe is segédkezni fogsz!

Feladatok:

  • Hardver és szoftver telepítés, konfigurálás és üzemeltetés a Windows szerver rendszeren
  • Hibaelhárítás és support a felmerülő hardver, szoftver és vállalatirányítási rendszer problémák esetén, telefonon és személyesen egyaránt
  • Hálózati hardver üzemeltetés
  • Felhasználói jogosultságok kezelése
  • Mobitelefonok és vezetékes telefonközpont felügyelete és menedzselése
  • Felhasználók segítése a napi munkavégzésben
  • Aktív részvétel és támogatása különböző IT projektekben

Amit elvárunk:

  • Kiváló NÉMET nyelvtudás
  • Gyakorlatias munkahozzáállás, analitikus és problémamegoldó szemlélettel
  • IT szoftwer, hardware területen szerzett gyakolat
  • Teljesítmény, minőségorientált gondolkodás
  • Lojalitás és diszkréció
  • Rugalmasság ( „B” kat. jogosítvány) és tanulási készség

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör, állandó fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Nemzetközi, biztos háttér

Jelentkezésed, - német nyelvű szakmai önéletrajzodat- a betölteni kívánt pozíció megjelölésével („Junior IT asszisztens”), e-mailen a lenti e-mail címre várjuk.

Köszönjük érdeklődésedet!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest