www.cvonline.hu
Junior irodai és pénzügyi asszisztens (VII. kerület)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.03.02.
Jelentkezési határidő: 2015.03.04.
Hirdetés azonosító: 907320
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi,teljes körű pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó partnerünk számára keresünk Junior irodai és pénzügyi asszisztenst, VII.kerületi munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

- Irodai készletek rendelése és kezelése
- Felmerülő irodai problémák megoldása
- Árajánlatok bekérése és kiértékelése
- Kapcsolattartás az iroda bérbeadójával, esetleges problémák kezelése
- Az iroda és a raktárak területének rendben tartása
- A telefonok és a telefonvonalak menedzselése
- Kapcsolattartás és együttműködés az anyavállalati IT osztállyal
- Recepciós időszakos helyettesítése
- Beérkező számlák ellenőrzése és iktatása, továbbszámlázáshoz kapcsolódó bizonylatok gyűjtése, azokról nyilvántartás vezetése, kimenő számlák kiállítása
- Egyéb, pénzügyhöz kapcsolódó nyilvántartások vezetése

Követelmények
- Felsőfokú vagy gazdasági irányú középfokú végzettség
- Excel ismeret, magabiztos felhasználói szint (tesztelésre kerül!)
- Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Minimum 1-2 év releváns munkatapasztalat

- Talpraesett, proaktív személyiség
- Precíz, pontos munkavégzés
- Lelkiismeretes, képes az önálló munkavégzésre
- Magas fokú problémamegoldási készségek