www.cvonline.hu
Junior irodai asszisztens (Belváros)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.01.
Jelentkezési határidő: 2016.01.05.
Hirdetés azonosító: 995497
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi,teljes körű pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó partnerünk számára keresünk Junior irodai asszisztenst, VII.kerületi munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

- Irodai készletek rendelése és kezelése
- Felmerülő irodai problémák megoldása
- Árajánlatok bekérése és kiértékelése
- Kapcsolattartás az iroda bérbeadójával, esetleges problémák kezelése
- Az iroda és a raktárak területének rendben tartása
- A telefonok és a telefonvonalak menedzselése
- Kapcsolattartás és együttműködés az anyavállalati IT osztállyal
- Recepciós feladatok ellátása (vendégek fogadása)
- Beérkező számlák ellenőrzése és iktatása
- Egyéb, pénzügyhöz kapcsolódó nyilvántartások vezetése

Követelmények
- Középfokú végzettség
- Excel ismeret, magabiztos felhasználói szint
- Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (tesztelésre kerül)
- Minimum 1-2 év releváns munkatapasztalat

- Talpraesett, proaktív személyiség
- Precíz, pontos munkavégzés
- Lelkiismeretes, képes az önálló munkavégzésre
- Magas fokú problémamegoldási készségek

Amit a cég kínál:
- Belvárosi lokáció, igényes munkakörnyezet
- Változatos feladatok
- Hosszútávú, stabil munkavégzés
- Nemzetközi háttér