www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Junior iOS Fejlesztő

Hozzáadva: 2017.04.30.
lejárt

Cégünk nemzetközi területen működő, informatikai rendszereket támogató csapatába keres Junior iOS Fejlesztő munkatársat.

Jelentkezz, ha kapásból mindegyik elemre IGEN-nel bólintasz

  • Szeretnéd, hogy a munkádat emberek milliói használják!
  • A szoftverfejlesztés a szenvedélyed és hobbid!
  • Stabil iOS fejlesztői ismeretekkel rendelkezel!
  • Nem okoz gondot, ha angolul kell megszólalnod!
  • Könnyen és gyorsan tanulsz meg új dolgokat!

Elvárások
  • felsőfokú informatikai végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • max 2 év tapasztalat iOS alkalmazás fejlesztésben
  • magabizots Java/Objective-C/C# tudás
  • objektum orientált tervezési és programozási ismeretek
  • iOS fejelsztő környezet gyakorlati ismerete
  • verziókezelő rendszer ismerete
  • webes technológiák alapfokú ismerete
  • rendszeres okostelefon használat ( jó értelemben vett "geek")
  • csapatban történő munkvégzés
  • írott szakmai angol
  • törekvés folyamatos szakmai fejlődésre
  • kreativitás
  • igényes munkavégzés

Értékelt kvalitások
  • a fő mobil platform és nyelv mellett másik ismerete
  • szerver oldali fejlesztési tapasztalat
  • Linux vagy Windows szerver
  • adatbázis ismeretek

Amit nyújtunk
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Piacvezető cég stablitása
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Továbbképzési lehetőség
  • Nemzetközi tapasztalat

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator