www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Junior iOS Fejlesztő

Hozzáadva: 2017.09.22.
lejárt

Cégünk nemzetközi területen működő, informatikai rendszereket támogató csapatába keres Junior iOS Fejlesztő munkatársat.

Jelentkezz, ha kapásból mindegyik elemre IGEN-nel bólintasz

  • Szeretnéd, hogy a munkádat emberek milliói használják!
  • A szoftverfejlesztés a szenvedélyed és hobbid!
  • Stabil iOS fejlesztői ismeretekkel rendelkezel!
  • Nem okoz gondot, ha angolul kell megszólalnod!
  • Könnyen és gyorsan tanulsz meg új dolgokat!

Elvárások
  • felsőfokú informatikai végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • max 2 év tapasztalat iOS alkalmazás fejlesztésben
  • magabizots Java/Objective-C/C# tudás
  • objektum orientált tervezési és programozási ismeretek
  • iOS fejelsztő környezet gyakorlati ismerete
  • verziókezelő rendszer ismerete
  • webes technológiák alapfokú ismerete
  • rendszeres okostelefon használat ( jó értelemben vett "geek")
  • csapatban történő munkvégzés
  • írott szakmai angol
  • törekvés folyamatos szakmai fejlődésre
  • kreativitás
  • igényes munkavégzés

Értékelt kvalitások
  • a fő mobil platform és nyelv mellett másik ismerete
  • szerver oldali fejlesztési tapasztalat
  • Linux vagy Windows szerver
  • adatbázis ismeretek

Amit nyújtunk
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Piacvezető cég stablitása
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Továbbképzési lehetőség
  • Nemzetközi tapasztalat

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Call center agent (Hebrew and English)

Trenkwalder Kft

We are looking for new colleagues for our multi...
Budapest

Ügyvezető asszisztens

Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgá...
Budapest

Karosszéria lakatos

Lakóautó, lakókamionok kivitelezésével foglalko...