www.cvonline.hu

Junior/ Intermediate alkalmazás tesztelő (OL-7074)

  • A hirdetés 399 napja lejárt

Budapesti székhelyű partnerünk Junior/ Intermediate alkalmazás tesztelő munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

A kiválasztott jelölt részt vesz ügyfelünk Liferay alapú Webportál rendszerének manuális és automatizált tesztelésében, tesztelési forgatókönyvek elkészítésében, valamint az ezzel kapcsolatos konzultációs tevékenységekben. Feladat továbbá a fejlesztői csapat segítése a rendszerhibák felderítésében és javításában.

Elvárt követelmények:

• szakirányú végzettség és/vagy informatikához köthető tapasztalat
• analitikus, problémamegoldó, kreatív személyiség
• lelkes, nyitott, érdeklődő hozzáállás
• eredményorientáltság.

Előnyök:

• Tesztelési gyakorlat
• Tesztesetek tervezésében és dokumentálásában szerzett tapasztalat
• Agilis környezetben szerzett tapasztalat
• Jira rendszer ismerete
• Automatizált teszt eszközök ismerete
• Webportál tesztelési tapasztalat
• Üzleti elemzői tapasztalat
• ISTQB vizsga
• Angol írott és beszélt nyelvismeret

Egyéb információk:

• Munkavégzés helye: Budapest

Környezet:

• Modern irodaház a III. kerületben.
• Saját konyhában kávégép, ásványvíz, tea, mikró, indukciós főzőlap, hűtő. 2 étkezde az irodaparkban, étkezési támogatással.
• Barátságos kollégák, alacsony fluktuáció.
• Évente kétszer csapatépítő (gokart, játékok, kalandpark, póker). Évente kétszer közös karaoke party a legnagyobb ügyfelünkkel. Karácsonyi vacsora, közös fejlesztői-tesztelői bulik.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével várjuk.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Elvárt nyelvtudás Angol