Ugrás a tartalomra
JUNIOR INGATLANFEJLESZTÉSI KOORDINÁTOR (HF 12-7950)
pozícióba.

Megbízható partnerünk részére keresünk munkatársat

JUNIOR INGATLANFEJLESZTÉSI KOORDINÁTOR

(HF 12-7950)

pozícióba.

Feladatok

  • Ingatlanfejlesztések műszaki menedzselése,
  • Beszerzési eljárások műszaki támogatása,
  • Ingatlanfejlesztéshez kapcsolódó hatósági engedélyek beszerzése,
  • Egyeztetés építészekkel, szaktervezőkkel, hatóságokkal, közműszolgáltatókkal,
  • Műszaki előkészítés, projekt-előkészítés.

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (előny: építészmérnök/építőmérnök),
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (Előny: Építőipari cégnél, ingatlanfejlesztő cégnél vagy tervezőirodánál szerzett tapasztalat).

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Dinamikus, fiatal csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű  önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-7950"-as referenciaszám és a pozíció  feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

www.humanfield.hu

Budapest
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása