www.cvonline.hu

Junior infrastruktúra architect

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1024487
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Az infrastruktúra architektúrájának tervezése.

Feladatkör, felelősségek:    •Tevékeny részvétel az infrastruktúra architektúrájának tervezésében

•Az infrastruktúra felépítésével kapcsolatos nyilvántartások vezetése

•Kapcsolattartás a fejlesztési, alkalmazás és szolgáltatási területekkel, az infrastruktúra számára szükséges információk összegyűjtése, az infrastruktúrával kapcsolatos információk átadása

•A tervezett és a megvalósult infrastruktúra összevetése, az eltérések feltárása és megszüntetése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •Elméleti alapismeretek az infrastruktúra elemeinek felépítéséről, releváns tulajdonságairól

•Jó rendszerezési, szervezési és kommunikációs képesség

•Képesség jó minőségű nyilvántartások (lehetőség szerint automatizált) létrehozására és karbantartására

•Tapasztalat a következő technológiák és eszközök kapcsán:

o Storage (virtualizáció, replikácó, IBM SVC, V7000, FlashSystem)

o Computing (HP BladeSystem, IBM Power System)

o Virtualization (VMware, Hyper-V)

o Operating systems (Windows, RHEL, AIX)

o Containerizazion (OpenShift, Docker, Kubernetes)

o Databases (clusterezés, Oracle, MSSQL)

o Application servers (clusterezés, WebLogic, JBoss)

o Backup and restore (IBM SpectrumProtect)

o Infrastructure services (NTP, DNS, DHCP stb.)

•Felsőfokú informatikai végzettség

•Jó kommunikációs képesség

•Precizitás, rendszerezési képesség

•Proaktív, kezdeményező személyiség

•Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

•Banki környezetben szerzett tapasztalat

•Erős Excel ismeretek

•Az Enterprise Architect szoftver ismerete

A megbízó cég profilja:    Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb,leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálunk:

•Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

•Versenyképes juttatási csomag

•Fiatalos csapat

•Kellemes munkakörnyezet

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.