www.cvonline.hu

JUNIOR INFORMATIKUS

  • A hirdetés 63 napja lejárt

Ha szeretnéd informatikai karrieredet egy PIACVEZETŐ, bővülő ENERGETIKAI nagyvállalat

INFORMATIKAI

csapatában elkezdeni és kedvet érzel ahhoz, hogy mindennapi munkád során aktívan támogasd cégcsoportunk munkatársait a Windows és Office rendszerek üzemeltetésében, akkor olvasd tovább hirdetésünket!

JUNIOR INFORMATIKUSKÉNT az alábbiak lesznek a feladataid:

  • Felhasználói bejelentések, igények fogadása, kezelése, megoldása Windows/Office területeken;
  • Informatikai rendszerek üzemeltetése, távfelügyelete;
  • Új informatikai eszközök üzembe helyezése, telepítése, konfigurálása;
  • Új informatikai megoldások felkutatása, tesztelése, alkalmazhatósági vizsgálatok elvégzése;
  • Informatikai vezető munkájának szakmai támogatása, döntés-előkészítési javaslatok megfogalmazása;
  • Aktív részvétel informatikai vonatkozású projektekben;
  • Riporting feladatok.

Téged keresünk, ha:

  • Nemrég diplomáztál informatikai területen;
  • Rendelkezel szakmai ismeretekkel fizikai hálózat és TCP/IP területeken, valamint operátori szinten ismered és kezeled a Windows 7, Windows 10 és Windows Server 2008, Windows Server 2012, valamint az Active Directory-t;
  • van B típusú jogosítványod;
  • szeretsz és tudsz emberekkel kommunikálni, valamint precíz és megbízható vagy a feladataidban.

  • már van max.1-2 év szakmai tapasztalatod hasonló jellegű munkakörben;
  • jártas vagy Microsoft Office alkalmazásokban;
  • ismered a Navision (Microsoft Dynamics NAV) rendszert, valamint
  • társalgási szinten beszélsz angolul.

Munkavégzés helye: Budaörs.

Kollégáinknak szakmai fejlődési lehetőséget, versenyképes juttatást és támogató szakmai hátteret kínálunk!

Ha magadra ismertél a kiírásunkban, akkor magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk a bruttó bérigényed feltüntetésével.

A Veolia a magyar energia-, víz- és hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szereplője. A vállalatcsoport mintegy 2.500 alkalmazottja számtalan település, intézmény és iparvállalat számára nyújt szolgáltatásokat az erőforrásokkal való hatékony gazdálkodáshoz, miközben víziközmű és távfűtési üzletágai családok százezrei számára biztosítják az ivóvizet, és tízezrei számára a hőszolgáltatást.

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő