www.cvonline.hu

Junior informatikus mérnök

  • Frissítve 216 napja

Jelenlegi megbízónk, az ipari jelöléstechnikaiberendezések kereskedelmével és szervizelésével foglalkozó, kiváló piaci helyzetben lévő cég bővülő csapatába keresünk

pozícióra szakembert.

Feladatok:
  • Programozás
  • Projekt dokumentáció
  • Senior mérnökök támogatása
  • Az elvégzett feladatok adminisztrálása, riportálása
Elvárások:
  • Mérnökinformatikus végzettség, programozó szakirány
  • Jártasság Java, C# és VisualBasic programnyelveken
  • Objektum orientált programozás készségszintű használata
  • UML diagramok ismerete és használata
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Az ideális jelölt:

  • Proaktiv
  • Gyors és minőségi munkát végez önállóan és csapatban egyaránt
  • Rugalmas
Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Célprémium
  • Mobiltelefon, számítógép
  • Egy év letelte után vállalati gépkocsi

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, akkor önéletrajzát Ferenczi Noémi várja a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Munkavégzés helye Magyarország,Fejér megye,Iváncsa
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Fejér