www.cvonline.hu

Junior informatikus mérnök

  • A hirdetés 537 napja lejárt

 Jelenlegi megbízónk, az ipari jelöléstechnikai berendezések kereskedelmével és szervizelésével foglalkozó, kiváló piaci helyzetben lévő cég bővülő csapatába keresünk

pozícióra egy olyan szakembert, akinek feladatai lesznek:

·             Programozás

·             Projekt dokumentáció

·             Senior mérnökök támogatása

·             Az elvégzett feladatok adminisztrálása, riportálása

A jelölttel szemben támasztott követelmények:

·             Mérnökinformatikus végzettség, programozó szakirány

·             Jártasság Java, C# és VisualBasic programnyelveken

·             Objektum orientált programozás készségszintű használata

·             UML diagramok ismerete és használata

·             Angol tárgyalóképes nyelvtudás

·             B kategóriás jogosítvány

Az ideális jelölt:

·             Proaktiv

·             Gyors és minőségi munkát végez önállóan és csapatban egyaránt

·             Rugalmas

Amit kínálunk:

·         Versenyképes bérezés

·         Célprémium

·         Mobiltelefon, számítógép

·         Egy év letelte után vállalati gépkocsi

Munkavégzés helye:

·         Iváncsa

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, akkor önéletrajzát Ferenczi Noémi várja a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki