www.cvonline.hu

Junior import menedzser

  • A hirdetés 531 napja lejárt

Szépségipari vállalat Junior import menedzsert keres. A leendő munkatárs felelős lesz az új termékek beszerzéséért, a folyamatos kapcsolattartásért a beszállítókkal, az áralkuk lebonyolításáért és a beszerzési folyamatok teljes körű felügyeletéért, koordinálásáért.  Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok:

  • A beszerzési folyamatok nyomon követése, adminisztratív támogatása
  • Import tevékenység koordinálása
  • Döntési folyamatok előkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás több mint 200 beszállítóval
  • Új termékek felkutatása, beszerzése, megrendelése, áralkuk lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség (külkereskedelmi végzettség előny)
  • Erős angol nyelvtudás (magabiztos nyelvhasználat írásban és szóban)
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) gyakorlott használata
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egy másik idegen nyelv ismerete
  • Munkatapasztalat hasonló területen

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil munkahely
  • Fiatal, kreatív csapat
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges feltételek biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest IX.

Fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol