www.cvonline.hu

(Junior) HR Tanácsadó

  • A hirdetés 988 napja lejárt

Vállalatunk munkaerő közvetítéssel foglalkozik. Bővülés céljából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Általános feladatok:

-         Toborzás, kiválasztás a felelőssége alá tartozó megbízások kapcsán

-         Beérkező pályázatok szűrése, pályázók értesítése

-         Interjúk szervezése, lebonyolítása, potenciális jelöltek megpályázása

-         Folyamatos kapcsolattartás a Partnerekkel és a jelöltekkel

-         Tanácsadás, álláskeresők támogatása, szakmai segítségnyújtás biztosítása

-         Hirdetések kezelése

-         Riportolás az Ügyvezető részére, kapcsolattartás a kollégákkal

Elvárások:

-         Főiskolai v. egyetemi végzettség (preferált: közgazdasági diploma)

-         Érdeklődés a pozíció iránt (lelkesedés)

-         Angol v. német kommunikációs nyelvtudás

-         Informatikai ismeretek (levelezés, internet, MS Office)

-         Környékbeli lakos, helyismeret

Személyiség:

-         nyitott

-         humánus

-         agilis

-         eredményorientált

-         gyors munkavégzés jellemzi

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Bérigényét kérjük tüntesse fel levelében!

Helyek Székesfehérvár
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő