www.cvonline.hu

Junior HR tanácsadó

  • Az álláshirdetés 202 napja lett aktiválva

Feladatok

  • Munkaerő-közvetítési projektek teljes körű eredményes lebonyolítása IT és mérnöki területen, toborzás-kiválasztási feladatok ellátása, folyamatának fejlesztése (közösségi média aktív használata, potenciális jelöltek körének bővítése)

  • Ügyfél igényeinek felmérése

  • Álláshirdetések igényes elkészítése, megfogalmazása

  • Potenciális jelöltek felkutatása

  • Interjúk lebonyolítása, jelöltek értékelése, interjú lapok elkészítése

  • Folyamatos, proaktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, igény szerint piackutatások készítése

  • Munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

  • Asszisztensek munkájának támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Munkaerő-közvetítési területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (IT szektor előny)

  • Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Elvárt személyiségjegyek:

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Proaktivitás

  • Ügyfélközpontú szemlélet

  • Cél- és sikerorientált hozzáállás

  • Kitartás, „nem adom fel”szemlélet

Egyéb információ

  • Kellemes munkahelyi környezet

  • Kutya- és biciklibarát munkahely

  • Gyümölcsnap minden kedden

  • Fiatalos, jókedvű és összetartó csapat

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, küldd el önélatrajzodat a pozíció név megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás