www.cvonline.hu

Junior HR tanácsadó

  • A hirdetés 408 napja lejárt

Tradicionális, online és offline médiaértékesítéssel foglalkozó, nemzetközi Russmedia Digital Kft. cégcsoporthoz tartozó CvOnline.hu állásportál keresi munkatársat az alábbi pozícióba:

Olyan toborzásban már néhány éves gyakorlatot szerzett szakembert keresünk, aki könnyen és gyorsan szűr releváns jelölteket, örömét leli abban, hogy egy-egy pozíció az ő munkájának köszönhetően kerül betöltésre. Motiválja, ha bevonják a tanácsadói tevékenységbe, szívesen tanul a szeniorabb kollégáktól és vonzó számára, hogy itt, amennyiben rátermettségét bebizonyítja, szenior munkakört is betölthet.

Feladatok:

  • Jelöltek felkutatása adatbázisokból, direkt megkeresések különböző csatornákon keresztül;
  • Önéletrajzok előszűrése, nyelvi tesztelés;
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás;
  • Néhány projekt önálló vezetése (end to end folyamatkezelés);
  • Aktív részvétel állásbörzéken;
  • Álláshirdetések szövegének megfogalmazás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Min. 2 év toborzás, recruitment területen szerzett tapasztalat;
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás;
  • Vidám, mosolygós és energikus személyiség;

Amit kínálunk:

  • Ötletek megvalósításának lehetősége, fejlődési lehetőség,
  • Workshopokon, szakmai konferenciákon való részvétel lehetősége,
  • Professzionális munkahelyi légkör,
  • Versenyképes bérezés, hosszú távú munkalehetőség,
  • Támogató, jó kedélyű csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Amennyiben felkeltette érdeklődésed a lehetőség, kérjük, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével, az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol