Ugrás a tartalomra
Junior HR tanácsadó (HF 12-8263)
pozícióba.

Felsővezető-kereséssel és diplomás szakemberek fejvadászatával foglalkozó piacvezető HR-tanácsadó cégünk saját csapatába keres

Junior HR tanácsadó
(HF 12-8263)

munkatársat.

Feladatok:

  • Jelöltek megkeresésében és kiválasztásában való aktív részvétel
  • Önéletrajzok keresése és szűrése adatbázisban, direkt megkeresések
  • Telefonon történő kapcsolattartás a pályázókkal
  • Együttműködés a HR-tanácsadási vezetővel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • HR terület iránti elkötelezettség, igény a tanulásra és a szakmai fejlődésre
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Pozitív, dinamikus személyiség és jó kommunikáció
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk!

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő szintű szakmai háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest belváros

Magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk
a HF 11-8263-es referenciaszám megjelölésével
a lenti e-mail címre!

HumanField Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Budapest
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása