www.cvonline.hu

Junior HR tanácsadó (HF 11-7896)

  • Az állásajánlat lejárt.

Személyzeti tanácsadással, fejvadászattal foglalkozunk. Saját csapatunkba keresünk

Junior HR tanácsadó

(HF 11-7896)

munkatársat.

Feladatok:

  • Jelöltek megkeresésében és kiválasztásában való aktív részvétel,
  • Önéletrajzok keresése és szűrése adatbázisban, direkt megkeresések,
  • Telefonon történő kapcsolattartás a pályázókkal,
  • Együttműködés a HR-tanácsadási vezetővel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • HR terület iránti elkötelezettség, igény a tanulásra és a szakmai fejlődésre,
  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • Pozitív, dinamikus személyiség és jó kommunikáció,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk!

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő szintű szakmai háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat,
  • Munkavégzés helye: Budapest belváros.

Magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk a HF 11-7896-os referenciaszám megjelölésével az alábbi e-mail címre!

HumanField Tanácsadó Iroda

www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Budapest belváros
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest