www.cvonline.hu

Személyzeti tanácsadással, fejvadászattal foglalkozunk.

Saját csapatunkba keresünk

Junior HR tanácsadó

(HF 11-7847)

munkatársat.

Feladatok:

  • Jelöltek megkeresésében és kiválasztásában való aktív részvétel
  • Önéletrajzok keresése és szűrése adatbázisban, direkt megkeresések
  • Telefonon történő kapcsolattartás a pályázókkal
  • Együttműködés a tanácsadóval
  • Munkához tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • HR terület iránti elkötelezettség, igény a tanulásra és a szakmai fejlődésre
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Pozitív, dinamikus személyiség és jó kommunikáció
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk!

Amit biztosítunk:

  • Magas szintű szakmai háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Eredményorientált, együttműködő csapat
  • Munkavégzés helye: Budapest belváros

Magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk

a HF 11-7847-es referenciaszám megjelölésével

a lenti e-mail címre!

HumanField Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu