www.cvonline.hu

Személyzeti tanácsadással, fejvadászattal foglalkozunk.

Saját csapatunkba keresünk

Junior HR tanácsadó

(HF 10-7034)

munkatársat.

Feladatok:

  • Jelöltek megkeresésében és kiválasztásában való aktív részvétel,
  • Önéletrajzok keresése és szűrése adatbázisban, direkt megkeresések,
  • Telefonon történő kapcsolattartás a pályázókkal,
  • Együttműködés a tanácsadóval,
  • Munkához tartozó adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok),
  • HR terület iránti elkötelezettség, igény a tanulásra és a szakmai fejlődésre,
  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • Pozitív, dinamikus személyiség és jó kommunikáció,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk!

Amit biztosítunk:

  • Magas szintű szakmai háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Eredményorientált, együttműködő csapat,
  • Munkavégzés helye: Budapest belváros.

Magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk

a HF 10-7034-es referenciaszám megjelölésével az alábbi e-mail címre!

HumanField Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése