www.cvonline.hu
Junior HR Munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.08.05.
Jelentkezési határidő: 2015.08.07.
Hirdetés azonosító: 945287
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Multinacionális, piacvezető, könnyűiparban tevékenykedő partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Junior HR munkatárs

- A HR vezető és a generalista szakmai támogatása
- Toborzás-kiválasztási folyamatban való részvétel elsősorban fizikai pozíciók esetén- előszűrés, interjúszervezés szervezés
- Munkaügyi adminisztráció, munkaszerződéssel, állománnyal kapcsolatos változások követése
- Havi bérszámfejtés előkészítése
- Oktatások, képzések megszervezése, nyomon követése

Követelmények
- Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági, HR specializáció vagy személyügyi szak)
- 1-2 év releváns tapasztalat preferáltan gyártó környezetben (HR, munkaügy, bérszámfejtés), vagy munkaerő kölcsönzési projektekben
- Naprakész munkaügyi ismeretek
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Magabiztos MS Excel használat
- Jó problémamegoldó készség, rugalmas és pozitív személyiség

Amit a cég kínál:
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Változatos feladatkör
- Versenyképes fizetés
- Utazási hozzájárulás

A munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Ipari park - vállalati autóbuszok közlekednek Budapestről.

Egyéb hasonló állások Önnek
Villanyszerelő

Trenkwalder Kft

Festékek előállításával és forgalmazásával fogl...
Budapest

Vevői minőségbiztosítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Hegesztő

Törökszentmiklósi gyártó partnerünk részére ker...
Jász-Nagykun-Szolnok