www.cvonline.hu

Junior HR munkatárs

  • A hirdetés 244 napja lejárt

Piacvezető kereskedelmi vállalat keres

kollégát budapesti központjába.

Feladatok:

·         Önéletrajzok szűrése, jelöltek felkutatása adatbázisból

·         Interjúk szervezése és megtartása

·         Kapcsolattartás a jelöltekkel

·         Telefonos előszűrés

·         Szakmai, nyelvi és képesség tesztek lebonyolítása

·         Jelöltadatbázis vezetése és más adminisztratív feladatok

Elvárások:

·         Minimum középfokú gazdasági vagy HR végzettség

·         Min. 1 éves releváns szakmai tapasztalat

·         Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

·         Kiemelkedő problémamegoldó képesség

·         Önálló, terhelhető, stressztűrő, proaktív és lendületes személyiség

·         Határozott kiállású, jó megjelenésű

Amit kínálunk:

·         Dinamikus, fiatal csapat

·         Igényes munkakörnyezet

·         Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség

·         Hosszú távú karrierlehetőség egy biztos hátterű cégnél

·         Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő