www.cvonline.hu

Junior HR munkatárs

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1038089

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Munkavégzés helye

Budapest

Az Ön feladata

  • projektkoordinátori feladatok ellátása
  • dolgozói elégedettség-felmérés eredményeinek nyomon követése
  • az éves képzési és tréningszükségletek összeállításának támogatása
  • képzésszervezés, tréningek előkészítése
  • Development Center szervezésében való részvétel, háttértámogatás nyújtása
  • általános adminisztratív feladatok: a személyzetfejlesztési osztály működéséhez tartozó riportok, kimutatások, táblázatok készítése

Az Ön profilja

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 év multinacionális környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív, felsőfokú német nyelvtudás
  • Pro-aktív személyiség
  • Minőségi szolgáltatás igénye
  • Ügyfélorientált szemlélet, elhivatottság
  • MS Office (PowerPoint, Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • változatos és színes munkakör
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • étkezési hozzájárulás, Erzsébet-utalvány

Felkeltettük érdeklődését? Ha igen, küldje el postai úton vagy e-mailben fényképes önéletrajzát a hivatkozás és a munkakör megjelölésével a megadott címre.

LIDL Magyarország, 1037 Budapest, Rádl árok 6.

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja