www.cvonline.hu

Junior HR Koordinator

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.27.
Hirdetés azonosító: 913977

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális logisztikai szolgáltató partnerünkhöz keresünk Üllőre Junior HR Koordinátorpozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Munkavállalók ki- és beléptetése
- Munkaszerződések, munkaköri leírások és azok módosításainak kezelése
- Általános ügyintézés, dolgozói ügyfélszolgálat, tanácsadás a munkavállalók részére
- Személyügyi nyilvántartás kialakítása, karbantartása és fejlesztése
- Beteglapok, jelenléti ívek, bérletek, kérelmek, nyilatkozatok átvétele és továbbítása
- Napi kapcsolattartás a munkavállalókkal, a munkavállalók és a bérszámfejtés közötti információtovábbítás
- HR belépő oktatás megtartása
- Interjúk szervezése, visszajelzés adása
- Bérmunkás adategyeztetések, igények nyomon követése
- Éves dolgozói elégedettségi felmérés tervezése és lebonyolítása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Minimum 1 éves releváns tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Támogató vezetők
- Barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Üllő

Céges autóbusz Budapestről (Határ út) biztosított.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a