www.cvonline.hu

JUNIOR HR KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 875706

Link megjelenítéseimages/editor/1344338368.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk magyar szerelőipari középvállalat, amely német nyelvterületen és Magyarországon elsősorban a gépgyártó és az energiaelzzlátó ágazatban működő vállalatok számára nyújt  szerelési és gyártási szolgáltatásokat.
A vállalkozás tevékenysége és létszáma évről-évre bővül.
Számára munkatársat keresünk az alábbi feladatkörbe:

FELADATOK

  • A HR adminisztrációs folyamatok működtetése és fejlesztése
  • Közreműködés a kiválasztási folyamatokban
  • Pályázói adatbank kezelése és karbantartása
  • A pályázók alkalmassági tesztjeinek szervezése
  • Munkavállalók ki- és beléptetésével kapcsolatos adminisztráció, az új belépők beilleszkedésének támogatása
  • Munkavállalók utaztatásának, külföldi munkavégzésének szervezése
  • Munkaköri leírások kezelése, frissítése
  • Részvétel a tervezési és költségvetési folyamatokban
  • A HR munkáját szabályozó folyamatleírások, dokumentumok aktualizálása
  • HR riportok, elemzések készítése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Vállalati környezetben szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat, vagy pályakezdő és a tanulmányok során szerzett releváns szakmai gyakorlat
  • Német nyelvtudás
  • MS Office ismeretek, erős Excel ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, jó probléma-megoldó képesség, elhivatottság

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Exportorientált stabil munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes alapfizetés, 13. havi fizetés, utazási költségtámogatás

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JUNIOR HR KOORDINÁTOR, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése