www.cvonline.hu

Junior HR Kontroller

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár
Magyar tulajdonú, európai szinten piacvezető partnerünkhöz keresünk kontrolling területre olyan junior vagy pályakezdő kollégát, akit érdekel a HR terület, a HR kontrolling világa.

Munkavégzés helye:

Dél-Budapest

Feladatok:
  • Együttműködés a HR osztállyal, a bérfejlesztéshez, bónuszok tervezéséhez szükséges kontrolling táblák előkészítése.
  • Eredmények és bérköltségek elemzése, riportálás
  • Riportok összeállítása a vezetőknek (pl. teljesítményértékeléshez)
  • Cafeteria rendszer menedzselése, hatékonyságot növelő javaslatok tétele
  • HR adminisztráció támogatása
  • Adatgyűjtés és adatszolgáltatás (pl. bértervezés kapcsán)
Elvárás:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Középfokú, stabil angol nyelvtudás
  • Ms Office ismeret
  • Előny a HR területen (akár bérszámfejtés, munkaügy) szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Karrierépítési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Komplex és kihívásokkal teli feladatkör