www.cvonline.hu

Junior HR generalista

  • A hirdetés 759 napja lejárt

Budapesti székhelyű, dinamikusan fejlődő autóipari cég, tolnai telephelyére keresi leendő munkatársat. Ha szeretnél folyamatos fejlődési lehetőséget biztosító csapatban dolgozni, szereted a kihívásokat és képes vagy az önálló munkavégzésre is akkor jelentkezz hozzánk

pozícióba.

Feladatok:

  • Toborzás, kiválasztási folyamat koordinálása
  • Heti, havi riportok elkészítése
  • Tréning igények felmérése, szervezés, adminisztráció
  • Belső kommunikáció működtetése, fejlesztése
  • Időadatok kezelése a beléptető rendszerben
  • Bérszámfejtés támogatás
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú szakirányú végzettség előny)
  • TB ügyintézői tanfolyam
  • 1-3 éves releváns tapasztalat
  • Munkajogi ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: word, excel, power point)
  • Nagyfokú megbízhatóság, precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, fényképes önéletrajzod az alábbie-mail címre juttasd el.

Helyek Tolna
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő