www.cvonline.hu

JUNIOR HR GENERALISTA

  • A hirdetés 1207 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási feladatok ellátása
  • Személy- és munkaügyi adminisztrációs feladatok, adatszolgáltatás biztosítása a bérszámfejtés részére
  • Képzések adminisztrációja
  • HR folyamatok működtetéséhez kapcsolódó kimutatások, elemzések, riportok elkészítése
  • Céges rendezvények szervezésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2-3 éves, vállalati oldalon, humánerőforrás területen szerzett tapasztalat
  • Minimum alap szintű angol nyelvismeret
  • Dinamizmus, proaktivitás
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Informatikai affinitás, illetve az informatikai piac ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Fejlődési lehetőség

Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő