www.cvonline.hu
Junior HR Generalista
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.04.08.
Jelentkezési határidő: 2016.04.07.
Hirdetés azonosító: 1032537
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

IT szakemberek toborzásában 15 éve élen járó szolgáltató cégünk új munkatársat keres, junior HR generalista pozícióba!

Feladatok és felelősségi körök

  • Belső toborzási feladatok teljes körű ellátása

  • Ki-, és beléptetés kezelése, munkaügyi adminisztráció

  • Munkatársak képzési tervének kialakítása, képzések szervezése és koordinálása

  • Teljesítmény értékelés koordinálása, munkatárs elégedettség mérés

  • Céges rendezvények szervezése
  • Készségek és kompetenciák, melyekkel az új munkatársnak mindenképp rendelkeznie kell:

  • A HR szakma szeretete

  • Kommunikatív, könnyen kapcsolatot teremtő személyiség

  • Proaktív, önálló munkavégzésre való képesség

  • Rendszerszemlélet

  • Felsőfokú végzettség

  • 1-2 év munkatapasztalat

  • Előnyt jelent:

  • HR területen szerzett felsőfokú végzettség

  • Releváns munkatapasztalat

  • Szóban is aktív angol és/ vagy német nyelvtudás

  • Amit ajánlunk

  • Dinamikus, támogató csapat és jó hangulat

  • Otthonos, modern munkakörnyezet a város szívében

  • Rugalmas munkaidő

  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy felelősségteljes munkakörben

  • Versenyképes bérezés

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió