www.cvonline.hu

Junior HR Generalista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.05.01.
Jelentkezési határidő: 2016.05.09.
Hirdetés azonosító: 1021058
lejárt

HR Generalistát keresünk multinacionális gyártó partnerünk szigetszentmiklósi telephelyére. Partnerünk olyan tapasztalt generalistát keres, aki főként a fizikai állomány napi szintű kezeléséért, a toborzási és a munkaügyi folyamatokért felel. Megbízónk tapasztalatnak megfelelő fizetést, egyéb juttatást, könnyű bejárási lehetőséget Csepel központból, vagy Kelenföldről, továbbá hosszú távú munkalehetőséget és nemzetközi környezetet kínál a jelentkezőknek.

A HR Generalista legfontosabb feladatai:
  • A vállalat dolgozói állományának napi kezelése
  • A toborzási folyamatok koordinálása
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Bevezetendő HR információs rendszer kiválasztása és a bevezetés támogatása
  • Belső és külső tréning programok felügyelete és szervezése

Legfontosabb elvárások a generalistával szemben:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 1,5 év tapasztalat munkaerő kölcsönző ügynökségnél, vagy gyártó vállalatnál
  • Toborzásban szerzett tapasztalat
  • Haladó Excel tudás
  • HR információs rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat előny
  • Proaktív, nyitott, magabiztos személyiség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest