www.cvonline.hu

Junior HR Generalista [ST-DJHG01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.11.14.
Jelentkezési határidő: 2014.05.31.
Hirdetés azonosító: 802368

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatója, melynek Budapesti központjába keresünk most agilis és dinamikus új munkatársat Junior HR Generalista pozícióba.

Feladatok

- Üzleti területek HR támogatása
- HR Business Partner munkájának segítése
- Toborzás-kiválasztási, teljesítménymenedzsment és képzés-fejlesztési tevékenységek elvégzése
- Toborzási események szervezésében és munkáltatói arculattervezésben való részvétel
- Kiválasztási illetve teljesítményértékelési informatikai rendszer kezelése

Elvárások

- Felsőfokú diploma (előny: HR, közgazdász vagy pszichológus végzettség)
- Legalább 1, maximum 3 éves, multinacionális vállalatnál HR területen szerzett munkatapasztalat
- Kiváló kommunikációs és szervezői készség
- Proaktív, önálló, igényes munkavégzés
- Dinamikus munkatempó, terhelhetőség
- Kiváló írás- és fogalmazókészség
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Számítástechnikai alkalmazások felhasználói ismerete

Egyéb

Amit Megbízónk kínál:

- Személyes fejlődést támogató dinamikus munkakörnyezet
- Vonzó, versenyképes fizetés és különböző juttatások
- Valódi fejlődési és előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió