www.cvonline.hu

JUNIOR HR GENERALISTA (6268)

  • A hirdetés 1151 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. munkatársat keres saját csapatába, az alábbi pozícióba:
Junior HR Generalista

Feladatok:
-Helyszíni kapcsolattartás a kölcsönzött munkaállománnyal és multinacionális megbízónkkal
-Új munkaerőigény felvétele
-Toborzási folyamat támogatása
-Munkavállalók szerződéseivel kapcsolatos ügyintézés
-Bejelentések intézése
-Együttműködés bérszámfejtőkkel, projektvezetőkkel és toborzókkal
-Kimutatások készítése
-Bérszámfejtés előkészítésében való részvétel
-Iratkezelés, iktatás, egyéb adminisztratív teendők

Elvárások:
-Felsőfokú végzettség
-Hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
-Folyékony angol nyelvtudás (napi szintű használat)
-B kategóriás jogosítvány és saját autó
-MS Office erős felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel,)
-Talpraesett, proaktív személyiség
-Terhelhetőség, stressz tűrő és alkalmazkodó képesség
-Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
-Gyors, precíz munkavégzés

Előny:
-NEXON program ismerete

Amit kínálunk:
-Tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális vállalatnál
-Betekintés a HR több területébe is
-Utazási támogatás, Cafetéria, Támogatott sportolási lehetőség
-Stabil, biztos munkahely
-Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Veresegyház és Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgyba, kérjük, írja bele: Junior HR Generalista
Érdeklődni: 361/279-0624-es telefonszámon lehet.

Helyek Pest
Kategória -