www.cvonline.hu

Junior HR Generalista - 1 éves határozott idejű szerződés

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.07.11.
Jelentkezési határidő: 2016.07.22.
Hirdetés azonosító: 1038316
lejárt

 Közvetlen személyiségű Junior HR Generalista munkatársat keresünk multinacionális ügyfelünk budapesti irodájába egy éves határozott idejű munkavégzésre a hosszabbítás lehetőségével. Megbízónk világszinten a legnagyobb IT szolgáltató cég, mely széleskörű informatika és mérnöki szolgáltatásokat és megoldást nyújt ügyfelei számára.
Megbízónk kiemelkedő fizetést, egyéb juttatásokat, nemzetközi környezetet valamint egy kiváló referenciát kínál a stabil és professzionális csapatba jelentkező Junior HR Generalista munkatárs számára.

A Junior HR Generalista legfontosabb feladatai:
  • Munkaügyi feladatok elvégzése (munkavállalók be- és kiléptetése, orvosi alkalmassági folyamat menedzselése)
  • Munkaügyi nyilvántartási rendszer felügyelete
  • SAP felület és dolgozói dokumentumok kezelése
  • Szabadságtervezésben való aktív részvétel
  • Ad-hoc HR adminisztráció elvégzése (vízum ügyintézés, szerződéskötés)
  • Kapcsolattartás a pénzügy osztállyal

Legfontosabb elvárások a Junior HR Generalista szemben:
  • Minimum 1,5 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (előny: multinacionális környezetben)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Office ismeret (előny: SAP ismerete)
  • Felsőfokú végzettség
Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, továbbá tapasztalata, képzettsége és személyisége megfelel a leírtaknak, jelentkezzen a Link megjelenítése weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest