www.cvonline.hu

Junior HR Coordinator

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.18.
Jelentkezési határidő: 2015.02.17.
Hirdetés azonosító: 901232

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális logisztikai szolgáltató partnerünkhöz keresünk Üllőre Junior HR Koordinátorpozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Munkavállalók ki és beléptetése
- Munkaszerződések, munkaköri leírások és azok módosításainak kezelése
- Általános ügyintézés, dolgozói ügyfélszolgálat, tanácsadás a munkavállalók részére
- Személyügyi nyilvántartás kialakítása, karbantartása és fejlesztése.
- Beteglapok, jelenléti ívek, bérletek, kérelmek, nyilatkozatok átvétele és továbbítása.
- Napi kapcsolattartás a munkavállalókkal, a munkavállalók és a bérszámfejtés közötti információtovábbítás
- HR belépő oktatás megtartása.
- Interjúk szervezése, visszajelzés adása
- Bérmunkás adategyeztetések, igények nyomon követése
- Éves dolgozói elégedettségi felmérés tervezése és lebonyolítása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Minimum 1 éves releváns tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Támogató vezetők
- Barátságos munkahelyi légkör

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a