www.cvonline.hu

Junior HR Business Partner

Régió: Somogy

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.12.15.
Hirdetés azonosító: 980084

Pozíció leírása / Job description

Szereztél tapasztalatot HR területen?
Pécs vagy környékén élsz?
Beszélsz folyékonyan angolul?
Multi közegben dolgoztál már?

Ha a válaszod igen, ez a Te lehetőséged!

HR Business Partner pozícióba keresünk munkatársat pécsi multinacionális megbízónk részére.

Feladatok:

- HR stratégiák kialakítása és integrálása
- HR folyamatok irányítása, rendszerek hatékony működtetése az üzleti eredményesség érdekében
- Change management támogatása, irányelvek követése és betartatása
- Szervezetfejlesztési javaslatok előkészítése
- HR csapat koordinálása
- Közvetlen kapcsolattartás a top management-tel

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy HR terület)
- Legalább 3 éves szakmai tapasztalat (HR vagy szervezetfejlesztés területén)
- Folyékony angol nyelvtudás
- Erős számítógépes ismeretek
- Kiváló kommunikációs és interperszonális készségek
- Stratégiai szemlélet és attitűd
- Komplex gondolkodásmód

Előny:
- HR business partner és coach háttér
- Multinacionális szervezetnél eltöltött szakmai tapasztalat
- Prezi ismerete

Amit kínálunk:

- Fejlődési lehetőség egy stabil, multinacionális vállalatnál
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Kiemelkedő juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a