www.cvonline.hu

Szenior HR Generalista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.19.
Jelentkezési határidő: 2017.10.27.

Szenior HR Generalista kollégát keresünk budapesti lokációval. Ha több év szakmai tapasztalattal rendelkezel vezetők HR szempontú támogatásában, akkor jelentkezz.

Pozíció leírása / Job description

Fő feladataid lesznek:
- A rád bízott területek HR támogatására a teljes munkavállalói életciklus kezelésével (felvétel és onboarding, teljesítmény- és karrier menedzsment, belső mozgások, munkavállalói panaszok, kilépés);
- Partneri kapcsolat kialakítása a vezetőkkel, munkavállalói kérdésekben támogatás nyújtása;
- A felmerülő szervezeti igényekre HR megoldásokat javasolni az üzleti eredmények és hatékonyság, valamint a munkavállalói élmény és elkötelezettség növelése érdekében;
- Erőforrás-szervezésére a jóváhagyott létszám- és bérkereten belül;
- Toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálására, tehetségek proaktív azonosítására és megtalálására;
- Együttműködni a specialista területekkel (Képzés, Kompenzáció, Munkaügy ) a magas szintű ügyfélkiszolgálás érdekében;
- Kapcsolódó területek felé ad-hoc elemzések, prezentációk készítésére;
- Proaktívan részt venni HR kezdeményezésekben, projektekben.

Elvárások / Requirements

Jelentkezz, ha:
-Felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
- Legalább 3 éves tapasztalatra tettél szert hasonló támogatói HR munkakörben;
- Stabil munkajogi ismeretekkel bírsz;
- Angol nyelvtudásod társalgási szintű;
- Erős üzleti és HR szemlélettel is rendelkezel;
- Kiváló problémamegoldó készség jellemez, a kritikai gondolkodás és ügyfélfókusz megtartása mellett;
- Proaktív és eredmény orientált vagy, nem csak munkádat jellemzi a megbízhatóság;
- Kiváló kommunikációs készséged szóban és írásban is megmutatkozik;
- Magas, felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat.

Amit kínálunk / Offer

- Kiemelkedő juttatási csomag
- Dinamikusan fejlődő környezet
- Támogató csapat
- Modern iroda frekventált helyen

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -