www.cvonline.hu

Junior HR asszisztens felsőfokú angollal (MP-2739)

  • A hirdetés 1059 napja lejárt

Feladatok:

Személyügyi, HR adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása;
Személyi anyagok, szerződések kezelése, ki- és beléptetés támogatása;
Munkaidő nyilvántartás, jelenléti ívek ellenőrzése;
Részvétel a toborzási/kiválasztási feladatokban, munkaügyi tanácsadás szervezeten belül;
Vezetők melletti operatív asszisztencia
Teljes körű részvétel az iroda folyamatainak szabályozásában: külső- belső kommunikációs folyamatok
Teljesítményértékelési folyamat menedzselése

Elvárások:

HR területen eltöltött 1-2 éves tapasztalat;
Folyékony felsőfokú angol nyelvtudás;
Jó kommunikációs készség, türelem, kiegyensúlyozottság, precizitás
Nyitott hozzáállás, kiváló szervezési készségek.

Amit kínálunk:

Lendületes, kihívást jelentő, változatos munkakör;
Versenyképes jövedelem;
Fiatal, dinamikus, céltudatos csapat;
Nemzetközi környezet;

Ha a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el nekünk angol nyelvű Word formátumú önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail-címre. Adatait bizalmasan kezeljük.

További információért látogasson el honlapunkra: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol