www.cvonline.hu
Junior Helpdesk/onsite support munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.08.06.
Jelentkezési határidő: 2015.08.11.
Hirdetés azonosító: 962810
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Banki, nagyvállalati és ipari területekre fókuszáló IT biztonsági vállalat keres Junior Helpdesk / onsite support munkatársat outsource szolgáltatásban való munkavégzésre.

Feladatok:
- Hívások, bejelentések fogadása, adminisztrációja a Service Desk rendszerben
- Felhasználói támogatás nyújtása (helyszíni, távoli)
- Kliens oldali szerviz tevékenység ellátása
- Raktárkészlet kezelése, hozzákapcsolódó adminisztrációs feladatok
- Telefonközpont mellékek adminisztrációja
- Mobil eszközök támogatása (okostelefon)
- Projektekben részvétel
- Tesztelésében való részvétel
- Dokumentáció készítés

Követelmények
- Minimálisan elvárt középfokú szakirányú végzettség
- Minimum 1 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- Microsoft kliens oldali szoftverek ismerete (Windows XP, Windows 7, Windows 8 és 8.1, MS Office alkalmazások)
- PC szerviz tevékenységben jártasság
- Nyomtató infrastruktúrák ismerete

Előny:
- ITIL ismerete
- MS SCCM ismerete
- Nagyvállalati tapasztalat

- Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
- Karrier lehetőség
- Magasan képzett munkatársak
- Inspiráló, emberközpontú környezet
- Versenyképes juttatások

Kategória
IT / Informatika
Régió