www.cvonline.hu

Junior Hardver fejlesztő mérnök

  • A hirdetés 175 napja lejárt

Junior Hardver fejlesztő mérnök (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

V01JHfm

Autóipari beszállító partnercégünk csapatába keresünk Junior Hardverfejlesztő mérnök kollégát.

Feladatok:

Partnerünk az autóipar gyorsan változó világában folyamatosan bővíti a termékpalettáját, így mára az elektronikai területen világpiaci szereplővé vált. Beszállítói között megtalálhatók magyar és külföldi, kis- és nagyvállalatok is. Havonta több, mint egymillió terméket juttat el a vevőkhöz. Számára keresünk Hardver fejlesztő mérnököket. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok:

  • Kormánykapcsolók elektronikai fejlesztése, dokumentálása, tesztelése
  • Tesztberendezések tervezése, építése, programozása LabView nyelven
  • Meglevő berendezések adaptálása új termékekhez
  • A mérési adatok feldolgozása különböző környezetben

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Elektronikai hardverfejlesztésben szerzett tapasztalat előny
  • Alapvető elektronikai és méréstechnikai ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Csapatmunkára való képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Elektronikai hardverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat laboratóriumi műszerek alkalmazásában
  • Mikrokontrollerek működésének alapvető ismerete

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Utazási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Karrierlehetőség egy világszinten elismert cégnél
  • Kiváló és kiemelt munkakörülmények
  • Hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Munkavégzés helye:

Veszprém

Magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a „V01JHfm” hivatkozási számmal az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő